Agnieszka Pankała

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą, psychologiem. Studiowałam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Kwalifikacje psychoterapeutyczne zdobywałam podczas czteroletnich studiów podyplomowych w Polskim Instytucie Ericksonowskim, które są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz dwóch lat w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie, a także podczas rocznego szkolenia w Ośrodku Edukacji Psychologicznej - Szkole Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Gestalt we Wrocławiu.

Od 2006 roku pracuję jako psycholog i psychoterapeuta. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w ośrodkach interwencji kryzysowej we Wrocławiu i poza Wrocławiem. Jako psycholog, psychoterapeuta jestem zatrudniona w przychodniach zdrowia psychicznego oraz przychodniach psychologicznych, gdzie diagnozuję i prowadzę psychoterapię osób dorosłych. Doświadczenie kliniczne zyskałam także w szpitalu psychiatrycznym we Wrocławiu oraz w szpitalu Euromedicare.

Prowadzę prywatną praktykę psychologiczną w zakresie psychologicznym oraz szkoleniowym. Pracowałam również jako wykładowca przedmiotów z zakresu psychologii i psychopatologii w Kolegium Nauczycielskim oraz na Uniwersytecie Wrocławskim.

Biorę udział w konferencjach naukowych. Jestem członkiem naukowych projektów badawczych. Swoją pracę poddaję superwizji u superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 « powrót